मिति २०७४/०६/३१ गते वसेको जि.स.स. वैठकको निर्णयहरु मानव अधिकार प्रशिक्षण कार्यक्रममा उप-प्रमुखज्यूहरुको सहभागिता गराईदिने सम्वन्धमा । गैसस दर्ता/नविकरण सिफारिस न.पा.वाट गर्ने सम्वन्धी महा/नगरपालिकाहरुलाई परिपत्र । जिल्ला कर्मचारी व्यवस्थापन समितिवाट मिति २०७४/०६/०२ गतेसम्म काठमाडौं जिल्लाका महा/नगरपालिकाहरुमा खटिएका कर्मचारीहरुको विवरण चालु आ.व. २०७४/०७५ को निर्वाचन क्षेत्र विकास कार्यक्रम संचालन सम्वन्धी सूचना आ.व. २०७३/०७४ को वार्षिक प्रगति समीक्षा सम्पन्न छात्रवृति वितरण कार्य सम्पन्न छात्रवृत्ति वितरण सम्वन्धी सूचना जि.स.स काठमाडौं (साविक जिविस) न्यूशकास (MCPM) मा ७८ अंक प्राप्त गरी पहिलो श्रेणीमा सफल वालुवा ढुंगा व्यवस्थापनका लागि मिति २०७४/५/१२ गते वसेको वैठकको निर्णय

कार्यालयको शाखागत कार्य विवरण

क्र.सं. शाखा आ.टे.नं. पद कर्मचारीको नाम थर
३०१ स्थानीय विकास अधिकारी गोपाल कुमार अधिकारी
४०१ प्रमुख जिल्ला ईन्जिनियर ई. भूपेन्द्रलाल श्रेष्ठ
३०६ योजना अनुगमन तथा प्रशासकिय अधिकृत राजेश पन्थी
दर्ता चलानी १०१ चन्द्रमाया शिवाकोटी
१०२ खापासटे पवित्रा वराल
राजश्व शाखा  १०५ ना.सु. गोवर्धन खड्का
१०६ खरीदार अष्ट कुमार महर्जन
जिन्सी शाखा १०७ स.क.अ. चिरन्जीवी खड्का
१० समन्वय शाखा १०८ टीम लिडर शारदा कंडेल
११ १०९ खापासटे निर्मला रेग्मी
१२ खापासटे शैलजा खतिवडा
१३
१४ २०८ उर्जा तथा वातावरण अधिकृत ई अनिलनाथ श्रेष्‍ठ
१५ २०७ उर्जा सहजकर्ता कल्पना पन्त
१६ पंजिकरण २०९ खरिदार
मिरा घिमिरे
१७ लेखा शाखा ३०३ लेखा अधिकृत  प्रमोद कुमार तिमिल्सिना
१८ ३०४ लेखापाल शारदा उप्रेती
१९ ३०५ लेखापाल
२० स.ले.पा. संजीव कुमार श्रेष्ठ
२१ क.अ. अष्मिता भटट्‌राई
२२ सामाजिक विकास शाखा ३०७ ब.सामाजिक विकास अधिकृत दिपक कुमार के सी
२३ ४११ खरिदार दिपक प्रसाद रुपाखेती
२४
२५ योजना शाखा ३०८ ना.सु. शान्तकुमार महर्जन
२६ ३०९ खरीदार सीता थपलिया
२७ ३१० खरीदार निर्मला थापा
२८ प्रशासन शाखा ३११ सहायक कम्प्यूटर अपरेटर चिरन्जीवी खड्का
२९ ३१२ नायव सुव्वा
३० ३१३ कार्यक्रम अधिकृत सुर्दशन खनाल
३१ आ.ले.प. शाखा ४०९ वरिष्ठ आलेप अधिकारी गोपाल प्रसाद पोखरेल
३२ ४१०
३३ सुचना शाखा ४१२ सुचना तथा अभिलेख केन्द्र
३४ ४१३ ब.सुचना अधिकृत प्रविन प्याकुरेल
३५ ४१४ कम्प्यूटर अधिकृत सीता कार्की
३६ प्राविधिक कार्यालय ४०३ ईन्जिनियर अभिलाषा महर्जन
३७ ४०४ सवईन्जिनियर शरद श्रेष्ठ
३८ ४०५ सवईन्जिनियर मन्दिरा श्रेष्ठ
३९ ४०६ सवईन्जिनियर जागेश्वर शाह
४० ४०७ सवईन्जिनियर दिपक वराल
४१ ४०८ सवईन्जिनियर
४२ ५०१ महिला कार्यकर्ता ज्योति पन्थी
४३ ५०२ ना.सु.
४४ ५०३ खरिदार श्रीकृष्ण पौडेल
४५ ५०४ शाखा अधिकृत
४६ ५०५ लेखा अधिकृत
४७ ५०६ ईन्जिनियर मुक्तिनाथ दवाडी
४८ ५०७ सवईन्जिनियर दिल प्रसाद भटट्‌राई
४९ ५०८ सवईन्जिनियर सन्ध्या रेग्मी
५० ५०९ सवईन्जिनियर कुमार सापकोटा
५१ ५१० सवईन्जिनियर लिलमराज राई
५२ ५११ अ. सवईन्जिनियर भाईराम थापा
५३ ५१२ ईन्जिनियर प्रकाशमान श्रेष्ठ
५४ ५१३ ईन्जिनियर सृजना शाक्य
५५ ५१४ ईन्जिनियर  श्याम शरण श्रेष्ठ
५६ ५१५ सवईन्जिनियर
५७ ५१६ खापासटे पद्‌म रोका
५८ ५१७ सवईन्जिनियर कंचन खनाल
५९ ५१८ सवईन्जिनियर टोप वहादुर वानिया
६० ५२० ईन्जिनियर सन्देश कुमार ढकाल

Skip to toolbar